Згода з розсилкою

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті, це означає угоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в наведених нижче випадках.

1) У випадку вашої особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваш дозвіл на користування Вашими особистими даними.

2) Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес-підтримки від нашої особи. До наших вимог входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати Ваші конфіденційні дані іншим сторонам у ситуаціях, але у ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг, передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами та призами, управління інформаційними системами та організації опитувань між клієнтами – все це функції бізнес-підтримки. Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфікованих даних у разі вибору постачальника послуг.

3) Спільним та дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство – це компанія, в якій не менше 50% пайової участі належить Компанії. У процесі передачі Ваших конфіденційних даних партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо не розповсюджувати дані іншим сторонам у рекламних цілях та не користуватися Вашими даними будь-яким шляхом, який суперечитиме Вашому вибору. Ми не будемо передавати Ваші конфіденційні дані своїм партнерам за спільними та дочірніми компаніями для рекламних цілей, якщо Ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

4) На спільно партнерських або позиціонованих сторінках: у договорі передбачено, що наша компанія має право розповсюджувати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів та пропозицій щодо просування товару на сторінках сайту, що спільно позиціонуються. На таких сторінках ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, згідно з яким партнер використовуватиме дані, які Ви надаєте.

5) У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати Вашу конфіденційну інформацію у випадку трансферту, повного або часткового продажу наших активів або підприємства в цілому. Ви маєте повне право відмовитися від передачі даних про себе. Це означатиме, що нова організація не матиме права і можливості далі забезпечувати Вас продуктами та послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам з таких причин: захист або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога у разі запобігання шахрайству; ухвал суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Всі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або видалені за Вашим запитом. Вам лише потрібно буде з нами зв’язатися, будь-яким доступним і зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, яка розміщена у спеціальному розділі на нашому сайті.

Ви без проблем можете зробити відмову від нашої регулярної розсилки та регулярного отримання листів. Наприкінці всіх листів розміщено посилання для відмови, ви можете його використовувати будь-якої миті.

Ми в соцмережах

smartremont.irpin@gmail.com

SMART REMONT

©  smart-remont. Всі права захищені