Укладання плитки в Ірпені

✓Ірпінь ✓Вишневе ✓Борщагівка ✓Київ (правий берег) ✓Бучанський  та Вишгородський райони 

Викликати майстра безкоштовно

  Найкращі ціни

  Наші ціни на укладання плитки — одні з найкращих: 650 грн/м2! При цьому ціна вже включає грунтовку і затирання!

  Оплата по факту

  Платіть не за обіцянки, а за результат! Ми не беремо передоплат. Укладання плитки у нас оплачується поетапно за фактом виконаної роботи.

  Безкоштовний виїзд та прорахунок

  "7 разів відміряй, 1 раз відріж". Ми міряємо безкоштовно та точно. Виїзд нашого майстра в Ірпені та Бучі не лише безкоштовний, а й ні до чого не зобов'язує!

  Послуги плиточника

  Услуги профессионального плиточника

  Ми пропонуємо послуги професійного плиточника у Ірпені та інших містах області. У нас можна замовити не тільки укладання плитки на підлогу та стіни, але й підготовчі роботи: штукатурку, стяжку підлоги, гідроізоляцію та інші послуги, такі як монтаж плінтуса, сантехніки та ін. пряма чи діагональна, наявність декоративних елементів, фризів та панно, оскільки все це впливає на ціну.

  Ціни на укладання плитки

  Від чого залежить вартість укладання плитки? З одного боку, на неї впливає складність робіт, наприклад, облицювання мозаїкою значно трудомісткіший процес, ніж просто укладання плитки на стіну.

  З іншого боку, на ціни укладання плитки впливає те, яка якість на вас чекає на виході. Варто розуміти, що плиткові роботи вимагають наявності дорогих професійних інструментів, таких як плиткоріз, лазерний рівень, кутова шліфувальна машина, перфоратор зі спеціальними свердлами, гідроабразивне різання, системи вирівнювання та ін.

  Вид послуги
  од.
  Ціна, грн
  1
  Виїзд майстра на виміри
  Безкоштовно
  2
  Укладання плитки на підлогу паралельно стінам із ґрунтовкою та затиркою
  м.кв.
  від 650
  3
  Укладання плитки на підлогу палубним способом (зі зміщенням)
  м.кв.
  650
  4
  Укладання плитки на підлогу по діагоналі (з ґрунтовкою та затиркою)
  м.кв.
  850
  5
  Укладання плитки на стіни з ґрунтовкою із затиркою
  м.кв.
  від 650
  6
  Свердління отворів у плитці
  шт.
  150
  7
  Укладання плитки на сходи
  м.п.
  650
  8
  Укладання фризів, плитки на лінійні елементи
  м.п.
  650
  9
  Укладання декоративної плитки
  шт.
  від 200
  10
  Укладання панно
  м.кв.
  800
  11
  Підрізування торців плитки, мозаїки під 45 град.
  м.п.
  від 800
  12
  Укладання мозаїки
  м.кв.
  від 800
  13
  Демонтаж старої плитки
  м.кв.
  150
  14
  Влаштування стяжки (50мм) по маяках
  м.кв.
  200
  15
  Влаштування гідроізоляції (2 шари)
  м.кв.
  200
  16
  Установка плінтусів
  м.кв.
  від 100

  Переваги Smart REMONT

  Економія на матеріалах

  Якщо вас цікавить, скільки коштує укладання плитки, напевно важлива і ціна її самої. Заощаджуйте з нами завдяки вигідним знижкам в Агроматі та інших спеціалізованих магазинах.

  Досвід роботи понад 20 років

  Головне, що забезпечує належну якість роботи, це звичайно досвід. 24 роки плиткових робіт — це те, що має наш плиточник.

  Професійні інструменти

  Яким би досвідченим не був майстер, укладання плитки без професійних інструментів не обійтися. Саме тому ціна укладання плитки за квадратний метр не може бути дешевою.

  Суворе дотримання термінів та вартості

  Незалежно від того, розраховуємо ми ціну укладання плитки на підлогу або на стіну, вартість і терміни облицювання залишаються незмінними до кінця робіт.

  Етапи плиткових робіт

  Подготовка стен под плитку

  Чорнові роботи. Укладання керамічної плитки, як і інший вид обробки, вимагає базової (чорнової) підготовки стін та підлоги. Стіни штукатуряться, а підлога заливається стяжкою. Приступати можна лише після повного висихання поверхонь. Якщо покласти плитку на вологу штукатурку або стяжку, це може призвести до її відшарування через утворення між плиткою і стіною (підлогою) конденсату. У такому разі ціна на плиткові роботи буде зовсім не виправдана, оскільки роботу доведеться сплачувати двічі.

  Підготовка основи. Укладання плитки у ванній вимагає гідрофобізації підлоги за допомогою спеціального гідроізолюючого засобу. Виконується із заходом на стіни не менше півметра. При необхідності виконується армування поверхні стін металевою чи фасадною сіткою. Далі проводиться очищення, знепилювання та ґрунтування стін та підлоги. Нагадаємо, що наші розцінки на плиткові роботи вже включають ці процедури.

  Розмітка та порізка плитки. Перед початком процесу облицювання необхідно остаточно узгодити необхідний дизайн, здійснити розмітку поверхні. Далі за допомогою спеціального інструменту – плиткоріза, здійснюється різання керамічної плитки під потрібну форму та розмір.

  Укладання та затирання. Спочатку проводиться укладання плитки для підлоги, що обумовлено необхідністю закрити краї різаної плитки підлоги. У той же час, таким чином, створюється опора для стінової плитки – її кладка починається рівно з рівня підлоги. Фіксація здійснюється за допомогою плиткового клею та спеціальної системи вирівнювання. Після висихання плитки проводиться затирання швів.

  Фото затирки плитки

  Профессиональный ремонт квартир без посредников и без предоплат.
  ✓Ирпень ✓Буча ✓Ворзель ✓Гостомель ✓Ирпенский регион

  Залишити відгук або поставити запитання

   Фото укладання плитки

   Викличте майстра через сайт прямо зараз

   Якщо ви ще не вирішили, де замовити плиткові роботи в Ірпені чи Бучі, залиште заявку на безкоштовний замір прямо на сайті. Наш плиточник не лише надасть професійну консультацію, але й здійснить розрахунки, після чого ви зможете спокійно подумати та ухвалити рішення.

   Поспішаємо вас запевнити, що якість нашої роботи набагато вища за ціну укладання плитки, в чому можна переконатися, глянувши на наше портфоліо!

   Інші популярні послуги

   Ми в соцмережах

   smartremont.irpin@gmail.com

   SMART REMONT

   ©  smart-remont. Всі права захищені