ПРО НАС

Команда професіоналів

Компанія Smart-Remont – це команда майстрів, кожен з яких – фахівець своєї справи. Наш невеликий колектив успішно справляється як з дрібними ремонтними завданнями, так і з великими багатоетапними роботами, при цьому співпрацювати з нами значно вигідніше і приємніше.

Чому? Наш секрет – відсутність зайвих витрат, адміністративного персоналу, директорів та виконробів. Кожен із нас виконує свою частину роботи та несе за неї відповідальність, при цьому загальний контроль залишається за головними майстрами.

Фирма по ремонту квартир

Як все починалось

Ми ведемо свою діяльність із 2008 року. Починали з малярських послуг із спеціалізацією на декоративній штукатурці. Все частіше траплялися ситуації, коли клієнти, задоволені нашою роботою, просили порекомендувати таких же тямущих майстрів з електромонтажних, сантехнічних та інших робіт. Попит народжує пропозицію… І ми за роки роботи зібрали справді класну команду майстрів. Це було не просто, траплялися й промахи, коли майстер не виконував своєї роботи якісно і доводилося переробляти. Завдяки тому, що всю відповідальність за кожного майстра ми завжди беремо на себе, замовники зрештою отримували бездоганний результат. Так, методом спроб і помилок, ми вчилися самі та підбирали фахівців.

В результаті сьогодні ми з гордістю можемо Вам запропонувати послуги з ремонту квартир найвищої якості, за які нам не доведеться червоніти. А найкращим підтвердженням впевненості та гарантією нашої роботи є те, що ми не беремо передоплат!

Наші переваги

безкоштовний виїзд та прорахунок

Виїзд фахівця, виміри, прорахунок та консультація у нас абсолютно безкоштовні та ні до чого не зобов'язують!

5 років гарантії

Замовивши у нас ремонт під ключ, кожен клієнт отримує 5 років без турбот про ремонт!

більше 10 років досвіду

Солідний досвід роботи – це те, що дозволяють нам робити справді якісні ремонти.

Демократичні ціни

Замовляйте якісні ремонтні послуги без шкоди для свого бюджету!

Як замовити якісний ремонт квартир?

Просто залиште заявку от тут!

Популярні послуги

Ми в соцмережах

smartremont.irpin@gmail.com

SMART REMONT

©  smart-remont. Всі права захищені