Поклейка шпалер в Ірпені

✓Ірпінь ✓Вишневе ✓Борщагівка ✓Київ (правий берег) ✓Бучанський  та Вишгородський райони 

Викликати майстра безкоштовно

  Кращі ціни

  Пропонуємо найкращі ціни на поклейку шпалер — від 120 грн/м2! Детальний прайс-лист на всі види шпалер дивіться прямо на цій сторінці.

  Професійна якість

  Незважаючи на наші невисокі розцінки, поклейка шпалер виконується на професійному рівні, що вигідно відрізняє нас від конкурентів.

  Відсутність передоплат

  Бажаєте поклеїти шпалери з гарантією очікуваного результату? Платіть тільки за готову та перевірену роботу. Smart REMONT не бере передоплат!

  Поклейка шпалер від компанії Smart REMONT

  Картинка поклейки обоев

  Професійну поклейку шпалер видно неозброєним оком. На таких стінах відсутні видимі шви і стики, малюнок розташовується струнко і безперервно від кута до кута, полотна щільно прилягають до основи, створюючи цілісне гладке покриття без ділянок, що відшарувалися або здутих.

  Поклейка шпалер, незважаючи на простоту виконання, що здається, вимагає наявності спеціальних інструментів і має безліч нюансів. Тому, професіоналізм майстрів, особливо, якщо планується поклейка дорогих шпалер, дуже важливий.

  Ми маємо все необхідне для надання цієї послуги на гідному рівні. Вас приємно здивує не лише висока якість робіт, а й наша ціна на поклейку шпалер.

  Ціни на поклейку шпалер в Ірпені

  У цій таблиці вказано, скільки коштує поклейка шпалер за квадратний метр, а також ціни на підготовку стін. Зазначимо, що наші розцінки фіксовані, і ціна всієї роботи прораховується та озвучується заздалегідь. У випадку з погонними метрами, при їх невеликому обсязі, кількість вважається фактичною площею.

   
  Вид послуги
  од.
  Ціна, грн
  1
  Поклейка флізелінових шпалер
  м.кв.
  120
  2
  Поклейка вінілових шпалер
  м.кв.
  120
  3
  Поклейка бамбукових шпалер
  м.кв.
  180
  4
  Поклейка паперових шпалер
  м.кв.
  160
  5
  Поклейка пробкових шпалер
  м.кв.
  190
  6
  Поклейка 3D шпалер
  м.кв.
  200
  7
  Поклейка фотошпалер
  м.кв.
  від 200
  8
  Поклейка скловолокнистих шпалер
  м.кв.
  120
  9
  Поклейка шпалер на стелю
  м.кв.
  150
  10
  Поклейка шпалер під фарбування
  м.кв.
  120
  11
  Фарбування шпалер
  м.кв.
  100
  12
  Зняття старих шпалер
  м.кв.
  від 50
  13
  Поклейка шпалер з підбором малюнка
  м.кв.
  +20
  14
  Поклейка стельового багету з фарбуванням
  м.п.
  190

  Переваги Smart REMONT

  Безкоштовний виїзд та прорахунок

  Якщо ви хочете замовити таку послугу, як поклейка шпалер, рекомендуємо заздалегідь викликати майстра для оцінки підготовки стін та точного прорахунку. Це безкоштовно!

  Скрупульозність та акуратність

  Акуратність потрібна у всьому ремонті, але в оздоблювальних послугах особливо. Саме цей принцип роботи дозволяє нам досягати бездоганного результату.

  Досвід понад 10 років

  Для поклейки шпалер досвід роботи майстра дуже важливий чинник, адже неякісно виконане оздоблення стін псуватиме вигляд навіть ретельно продуманого інтер'єру.

  Суворе дотримання термінів

  Ми клеїмо не лише якісно, а й швидко. Це дозволяє нам укладатися в стислий термін і пропонувати низьку вартість поклейки шпалер.

  Важливо знати про поклейку шпалер

  Яка потрібна підготовка поверхні

  Обклеювання шпалерами вимагає рівної гладкої основи, що не має грубих дефектів. Однак, на відміну від підготовки під фарбування, дрібні тріщини та подряпини допускаються.

  Якщо потрібна підготовка стін, ціна за роботу такої послуги становитиме 155 грн. за 1 квадратний метр. Обштукатурені стіни шліфуються та ґрунтуються.

  Після цього наноситься один-два шари шпаклівки залежно від нерівностей та дефектів поверхні. Поклейка шпалер на шпаклівку здійснюється тільки після її попереднього шліфування та ґрунтовки.

  Подготовка стен к поклейке обоев

  Скільки часу займає поклейка шпалер

  За попередньо підготовленої поверхні обклеювання стін шпалерами однієї житлової кімнати середніх розмірів займає один день. До повного висихання оздоблення проходить, як правило, добу. Поклейка шпалер займає кілька годин. З підготовкою поверхні термін поклейки збільшиться на 4-5 днів.

  Як розрахувати необхідну кількість

  Расчет количества обоев

  Для розрахунку необхідної кількості рулонів необхідно порахувати площу поверхні. Для цього периметр кімнати множиться на висоту, після чого віднімається площа вікон та дверних отворів. Далі отриману суму слід розділити на 10, якщо шпалери метрові, або на 5, якщо півметрові шпалери.

  Обов’язково беріть шпалери із запасом на 1-2 рулони, т.к. при розрізанні на смуги залишатимуться обрізки. Якщо шпалери з підбором малюнка, обрізати доведеться більше, тому потрібно робити запас у кількості 2-3 штук.

  Зазначимо, що незалежно від того, шпалери метрові чи півметрові, ціна за роботу не змінюватиметься.

  Для розрахунку необхідної кількості рулонів необхідно порахувати площу поверхні. Для цього периметр кімнати множиться на висоту, після чого віднімається площа вікон та дверних отворів. Далі отриману суму слід розділити на 10, якщо шпалери метрові, або на 5, якщо півметрові шпалери.

  Обов’язково беріть шпалери із запасом на 1-2 рулони, т.к. при розрізанні на смуги залишатимуться обрізки. Якщо шпалери з підбором малюнка, обрізати доведеться більше, тому потрібно робити запас у кількості 2-3 штук.

  Зазначимо, що незалежно від того, шпалери метрові чи півметрові, ціна за роботу не змінюватиметься.

  За якої температури можна клеїти шпалери

  Найкраща температура для поклейки шпалер — від 10 до 25 градусів. За більш низьких температур шпалери будуть занадто довго сохнути, а при більш високих — погано приклеюватися.

  Що про нас пишуть клієнти

  Valerii Kondratenko
  Valerii Kondratenko
  2023-09-25
  Обращалась по рекомендации за частичным ремонтом. Надо было заменить проводку, пошпаклевать и покрасить стены в доме. Из минусов, пришлось ждать пока приступят мастера к работе почти 2 недели. Из плюсов - в целом сделана работа качественно, разводов на стенах нет, электричество в доме работает, после себя все убрали. Цены средние. Мастера адекватные.
  Eva Krasovskaya
  Eva Krasovskaya
  2023-08-11
  Хлопці - ви супер, справжні професіонали! Після ремонту квартири пройшло вже майже пів року, і не жалкуємо ні на хвилину що звернулись до вас. Зробили на совість, вчасно, і, головне, чесно.
  Анна Овсянкина
  Анна Овсянкина
  2023-05-22
  Отличный ремонт квартиры по соотношению цена/качество. Очень грамотные советы по обустройству и исправлению поврежденных коммуникаций, стен и откосов. Благодарю за проделанную работу. Буду обращаться и дальше за профессиональными услугами, уже порекомендовала эту компанию всем знакомым.
  Олег Власенко
  Олег Власенко
  2022-01-03
  Обращались к мастерам из этой компании для ремонта тауна. Порадовало, что уложились в сроки, как и обещали. К качеству работ вопросов нет. Что важно: Ребята учли наши пожелания но при этом вносили свои рекомендации, о которых можно знать только из опыта - сами бы не додумались. Ценовая политика нас тоже порадовала. Смело могу рекомендовать, настоящие профессионалы своего дела!
  Ірина Тригубчук
  Ірина Тригубчук
  2021-12-20
  Хлопці виконали свою роботу надійно, швидко і якісно! Допомогли у виборі матеріалів, надали детальну консультацію і поділилися порадами враховуючи їхні професійні знання і навички. Найприємніше, що майстри дотрималися обіцяних термін виконання ремонту, по факту всі роботи зайняли навіть на 2 тижні менше, ніж обіцяли! Кінцевими результатами ремонтних робіт ми задоволені на 100%. Все виконано на вищому рівні.
  Максим Комаров
  Максим Комаров
  2021-04-08
  Денис выехал, просчитал смету, привез все материалы. Понравилось, что помог вписаться в бюджет и подсказал на чем можно сэкономить, а где не нужно. Процветания Вам!
  Ден Декор
  Ден Декор
  2021-04-07
  Отличные ребята,знают свое дело!все в сроки ,не беспокоился ни о чем!рекомендую!!!
  Марина Довгань
  Марина Довгань
  2021-03-25
  Полина Соловьева
  Полина Соловьева
  2021-02-06

  Викличте майстра безкоштовно прямо зараз

  Потрібна поклейка шпалер за найкращою ціною за квадрат в Ірпені? Замовити цю послугу можна у нас!
  Щоб переконатись у цьому, замовте безкоштовний виїзд нашого майстра.

  Ви отримаєте детальну консультацію з прорахунком у себе на об’єкті. Це ні до чого не зобов’язує, тому у вас буде час все спокійно обміркувати, перш ніж замовляти поклейку шпалер. Для виклику майстра залиште заявку нижче або зв’яжіться з нами за вказаними телефонами!

  Фото поклейки шпалер

  Інші популярні послуги

  Ми в соцмережах

  smartremont.irpin@gmail.com

  SMART REMONT

  ©  smart-remont. Всі права захищені