Малярні роботи в Ірпені

✓Ірпінь ✓Вишневе ✓Борщагівка ✓Київ (правий берег) ✓Бучанський  та Вишгородський райони

Викликати майстра безкоштовно

  Без передплат

  Як замовити малярські роботи в м.Ірпінь та не отримати кота в мішку? Платіть за фактом виконаних робіт після перевірки якості!

  Безкоштовний виїзд і прорахунок

  Викличте нашого майстра абсолютно безкоштовно. Під час зустрічі ми зможемо оцінити стан поверхонь, здійснити точні виміри та прорахунок.

  Демократичні ціни

  Наші розцінки на малярні роботи — одні з найкращих в Ірпені. Поклейка шпалер та фарбування стін всього від 80грн/м2, шпаклівка від 65 грн/м2!

  Малярні роботи від компанії Smart REMONT

  Ми надаємо професійні послуги з малярських робіт у містах Ірпінь, Буча та інших вже понад 10 років. Солідний досвід, відповідальний підхід та наявність усіх необхідних спецінструментів дозволяє нам видавати на кожному об’єкті бездоганний результат.

  Що таке якісні професійні малярно-штукатурні роботи? Така поверхня після шпаклівки ідеально гладка на дотик, що досягається завдяки багатоетапному шліфуванню машинним способом і вручну, а після фінішного оздоблення – це абсолютно рівні стіни, на яких немає видимих швів або стиків, розводів і потік від фарби, плям або неоднорідних відтінків.

  Високий рівень якості не обов’язково означає найвищий рівень цін! Принаймні у нас. Наш прейскурант на малярські роботи вирізняється демократичними розцінками, доступними кожному.

  Ціни на малярні роботи в Ірпені

  Нижче наведено прайс на малярні роботи, де вказані розцінки за видами робіт за квадратний метр. Розрахунок вартості погонних метрів залежить від їхньої кількості — якщо вона невелика, враховується лише фактична площа. Усі ціни є актуальними на 2023 рік, і можуть змінюватися лише у бік зменшення за значних обсягів малярних робіт.

   
  Вид послуги
  од.
  Ціна, грн
  1
  Очищення від фарби, шпаклівки; демонтаж укосів, штукатурки
  м.кв.
  65
  2
  Зняття старих шпалер
  м.кв.
  35
  3
  Закладення електромонтажних штроб
  м.п.
  35
  4
  Закладення сантехнічних штроб
  м.п.
  50
  5
  Штукатурка по маякам
  м.кв.
  180
  6
  Шпаклівка стін
  м.кв.
  65
  7
  Шпаклівка стель
  м.кв.
  70
  8
  Грунтовка
  м.кв.
  25
  9
  Шліфовка
  м.кв.
  30
  10
  Поклейка склополотна
  м.кв.
  75
  11
  Поклейка паперових, флізелінових шпалер
  м.кв.
  80
  12
  Поклейка шпалер під фарбування
  м.кв.
  80
  13
  Поклейка фотошпалер
  м.кв.
  150
  14
  Поклейка шпалер на стелю
  м.кв.
  100
  15
  Фарбування стін
  м.кв.
  80
  16
  Фарбування стель
  м.кв.
  100
  17
  Монтаж стельового багету+шпаклівка+шліфування+фарбування
  м.п.
  135
  18
  Набивка сітки на стіни
  м.кв.
  55
  19
  Фарбування укосів, декоративних елементів (колон, ніш)
  м.п.
  80

  Що входить до малярних робіт

  Малярні роботи — невід’ємна частина ремонту в квартирі, адже будь-яке оздоблення вимагає підготовки поверхні, починаючи з чорнової штукатурки.

  Що входить у внутрішні малярські роботи? Це штукатурні, шпаклювальні роботи, підготовка поверхні (грунтовка, шліфування, закладання швів на гіпсокартоні), армування стін сіткою або склополотном, фарбування, поклейка шпалер або оздоблення іншими фінішними матеріалами.

  Вартість малярних робіт за м2 під ключ залежить як від початкового стану поверхні (кривизна стін, наявність стартової штукатурки), так і від планованого типу фінішної обробки.

  Потрібно розуміти, що правильна підготовка поверхні — основа якісного фінішного оздоблення. Так, шпалерами можуть бути обклеєні стіни, що мають незначні дефекти, наприклад, подряпини та дрібні тріщини. Щільні шпалери можна клеїти навіть відразу на штукатурку, якщо вона зроблена якісно, уникнувши шпаклювання.

  Фарбування ж вимагає максимально рівної гладкої поверхні. Для запобігання утворенню тріщин через природне усадження будинків, під фарбування клеїться склополотно, а потім перешпакльовується двічі, при цьому кожен етап вимагає шліфування та ґрунтовки. Ціни на підготовку можна дізнатися у нашому прайс-листі на малярні роботи.

  Фото малярних робіт

  Викличте майстра через сайт та отримайте знижку на матеріали до 15%!

  Потрібні малярські роботи за найкращими цінами? Замовте безкоштовний виїзд майстра прямо у нас на сайті та отримайте знижку на матеріали до 15%!

  Інші популярні послуги

  Ми в соцмережах

  smartremont.irpin@gmail.com

  SMART REMONT

  ©  smart-remont. Всі права захищені